MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bench 9344161
*
nr 934 4161
BENCH
length: 103,
längd: 103
Estimate:
600
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday January 12 2015
at 20:10:14
- Bid history
Time
Bidder
Bid
1/1 21:50:58
1
150 kr
12/1 19:37:38
2
150 kr
12/1 19:37:38
1
150 kr (Robot)
12/1 19:38:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
-
4016 INK STAND
metal, early 20th century, + brevkni. Length: 32-25,
Auction ends
this Monday
10 juni at 20:10
-
4031 BOWL WITH FOOT
around year 1900, Sèvres, porcelain, brass. Diamet..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:08
-
2007 INDIAN INK DRA..
Lenke Rothman (1929-2008), Sweden. Landskap med tr..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:31
-
2006 INDIAN INK DRA..
Lenke Rothman (1929-2008), Sweden. Landscape. Sign..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:09
-
3385 Vril
20th century, birch wood. Signerad EP, etikettmärk..//
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:28
*
BENCH
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4161
BENCH
length: 103,
längd: 103
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 200 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
1/1 21:50:58 | 1 | 150 kr |
12/1 19:37:38 | 2 | 150 kr |
12/1 19:37:38 | 1 | 150 kr (Robot) |
12/1 19:38:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
-
4016 INK STAND
metal, early 20th century, + brevkni. Length: 32-25,
Auction ends
this Monday
10 juni at 20:10 -
4031 BOWL WITH FOOT
around year 1900, Sèvres, porcelain, brass. Diamet..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:08 -
2007 INDIAN INK DRA..
Lenke Rothman (1929-2008), Sweden. Landskap med tr..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:31
-
2006 INDIAN INK DRA..
Lenke Rothman (1929-2008), Sweden. Landscape. Sign..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:09 -
3385 Vril
20th century, birch wood. Signerad EP, etikettmärk..//
Auction ends
this Monday
10 juni at 19:28